Oferta

Cennik usług

16/07/2019

Przy organizacji wesela obowiązują u nas dwie opłaty: cena menu oraz opłata za wynajem obiektu. Do Państwa dyspozycji oddajemy nie tylko nasz obiekt ale również cały teren znajdujący się dookoła. Dzięki temu nie muszą Państwo obawiać się innych przyjęć organizowanych w wybranym przez Państwa terminie czy obcych osób spacerujących po terenie. Cały obiekt, jak i jego otoczenie, są tylko i wyłącznie do Państwa dyspozycji. W cenę wliczony jest apartament dla Pary Młodej oraz parking. W przypadku organizacji ceremonii ślubnej udostępniamy prąd oraz krzesła, w wybranym przez Państwa miejscu, bez dodatkowych opłat.

W związku z tym, że nasz obiekt to budynek gospodarczy – nie posiadamy noclegów dla gości. Noclegi można znaleźć w zasięgu 4-5km od Osady. W tym zakresie udostępniamy listę tych miejsc i oferujemy przewóz wszystkich niezmotoryzowanych. Posiadamy busy i autobusy, którymi przewieziemy gości weselnych na dowolnej trasie.

Z przyjemnością zajmiemy się również dekorami i papeterią. Projekt dekoracji tworzymy wspólnie z Państwem, na podstawie podesłanych inspiracji. Dotychczasowe realizacje możecie Państwo zobaczyć w zakładce Kronika.

Aby zapoznać się z cennikiem naszych usług kliknij tutaj -> Cennik-usług

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, korzystając z formularza w zakładce „Kontakt”.

Może Ci się spodobać również

Brak komentarzy

Zostaw komentarz