Nasze produkty

Nasze produkty są równie zdrowe jak nasze tereny!

Sosnowa Osada zrodziła się z zamiłowania jej właścicieli do staropolskiej architektury oraz tradycji kaszubskiej. Najcenniejszymi wartościami są po dziś dzień stosowane tradycyjne receptury i oryginalne dodatki pozwalające przyrządzać specjały charakterystyczne dla obecnego regionu. Na początku stosowane były na użytek własny, niezastąpione przy leczeniu różnych dolegliwości, jako dodatek do potraw oraz prezent dla przyjaciół. Starannie przygotowywane produkty z tutejszych zasobów (wyciąg z pędów sosny, dziko rosnąca pigwa, jarzębina, czarny bez i wiele wiele innych), dziś nabrały jeszcze większej wartości. Półki sklepowe podążając za bieżącymi trendami rynkowymi kładą coraz większy nacisk na produkty naturalne i pro-zdrowotne. Czy faktycznie są prawdziwe?

Minerały i owoce wykorzystywane w Sosnowej Osadzie rosną dziko na terenach wolnych od zabudowań produkcyjnych. Tutejsza przyroda i mieszkańcy Niedarzyna cieszą się więc klimatem czysto-ekologicznym, ciszą i spokojem.

W tej zakładce znajdziecie Państwo kilka smaków Sosnowej Osady, które będziecie mogli zabrać ze sobą do domu. Kilka z nich możecie również zastosować jako formę upominku dla swoich przyjaciół czy gości weselnych. Na życzenie wykonamy etykietkę z dowolnie wybranym przez Państwa motywem graficznym i tekstem. Sami decydujecie w jakiej formie chcecie otrzymać dany produkt.